Na początku było błoto i cisza

w tej ciszy się zakochaliśmya zamiast błota jest miejsce z naszych marzeń

Zobacz naszą dolinę

Jak powstała Bukowa Dolina

Przypadek sprawił, że szukaliśmy działki nad polskim morzem i chcemy wierzyć, że to miejsce znalazło nas samo.
Bukowa Dolina jest dzięki temu magiczna. To miejsce otoczone lasem, gdzie zapomnisz o wszystkim. Rano zatopisz stopy w rosie i zasłuchasz się w świergocie ptaków, a słońce będzie malować na twojej twarzy leśne wzory kiedy leniwym krokiem wyjdziesz na taras.

Wakacje blisko morza a jednocześnie tak daleko od wszystkiego. To dlatego spodobało nam się właśnie miejsce po środku niczego. Najpierw możesz stracić zasięg GPS-u, potem skończy się droga i dopiero dotrzesz do nas. Idealne miejsce na urlop nad Bałtykiem. Schowaliśmy tu przed światem dwa murowane domki z pruskiej cegły. Dzięki temu, że jesteśmy na końcu świata mamy własną łąkę pełną kwiatów, niewielki staw i święty spokój – czyli wszystko to czego szukasz.

Domki w Bukowej

W każdym domku znajduje się klimatyczny salon z kominkiem, w pełni wyposażona kuchnia, duża łazienka z otwartym prysznicem, dodatkowa toaleta na piętrze oraz dwie sypialnie – każda z dwoma podwójnymi łóżkami. Do dyspozycji gości są zadaszone tarasy ze stołami i ławami oraz grille.

Zobacz domki

Wakacje nad morzem

Do plaży z Bukowej jest ok 5km. Plaża znajduje się w miejscowości Kopań. Jest trochę dzika, więc idealna dla naszych gości – miłośników świętego spokoju

Miejsce przyjazne czworonogom

Możecie zatrzymać się u nas ze swoimi psiakami. Bukowa dolina jest dog friendly miejscem. Kociaki i inne zwierzaki są również mile widziane.
Bardzo liczymy na Wasze, zdroworozsądkowe podejście i respektowanie innych gości i ich czworonogów. Prosimy również o sprzątanie po pupilach na terenie ośrodka.

Jak tworzyliśmy naszą Bukową i jak wygląda teraz zobaczcie na krótkim filmiku